-
دانيالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونيI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شاليقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ... -
شاتيقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ...
IP67 Waterproof 30mm DC12V LED Point Light with Flexible Lighting Design Using SMD3535 LEDs and PC Material Housing
| الكلمة الرئيسية | أدى ضوء نقطة بكسل | كمية ضوء LED | 3 المصابيح |
|---|---|---|---|
| نوع الصمام | ابيستار SMD3535 بقيادة نقطة الضوء | نوع خفيف | قاد |
| القوة المقدرة | 0.75W | ثقب لكمة | 30 ملم |
| نوع العنصر | أضواء نقطة | التجويف | 14lm |
| درجة IP | IP67 | عمر | 30،000 ساعة |
| انبعاث اللون | RGB | ||
| إبراز | IP67 waterproof LED point light,30mm DC12V LED point light,SMD3535 LED point light,30mm DC12V LED point light,SMD3535 LED point light |
||
IP67 Waterproof 30mm DC12V LED Point Light with Flexible Lighting Design Using SMD3535 LEDs and PC Material Housing
Product Description
| Model | XH-K3003P12(RGB)-I2a |
| Warranty | 3 Years |
| Control System | DMX512 |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 120 ° |
| Power Dissipation | 0.75W |
| Lamp Body Material | PC |
| Working Voltage | DC12V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient temperature | -20°~60° |
| Size | 30mm |
| Lifespan | 30,000hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | RGB |
| Protection | IP67 |
| IC Code | DMX512 |
| OEM/ODM | Welcome |
Our Advantages
- We have more than 20 years’ experience
- More than 100 foreign customers which have cooperated with our company for more than 3 years
- Small MOQ, helping you to cooperate with our company step by step.
- Warranty: 3 years warranty, as soon as we confirm the defective products,we will give new ones to customers in the following order
- Solving the problems for customers directly.
Our Services
- Replied in 24hrs
- Answer all your enquires in fluent English
- OEM & ODM are welcome
- Distributoership are offered for your unique design and some our current models
- Protection of your sales area, ideas of design and all your private informaton
- Provide lifelong warranty
- Fast delivery time: We will keep stock for some quantity of products;For samples orders,we can send out the products as soon as we get the payment;For big orders,usually the delivery time is within 7 working days;OEM and ODM orders,within 15 working days.
Product show
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ
1. Q: How long is the warranty period?
A: 3 Years
2. Q: Do you support OEM & ODM?
A: Yes, more than 18 years' exprience
3. Q: Can you print our company label and stick it to the product for me?
A: Yes
4. Q: How long is the delivery time?
A: For sample orders, we can send out the products as soon as we get the payment;
For big orders, usually the delivery time is within 7 working days;
OEM and ODM orders, within 15 working days.

