جميع المنتجات
-
دانيالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونيI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شاليقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ... -
شاتيقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ...
36V IP67 Energy LED Point Light designed for long lasting performance in residential commercial projects
تفاصيل المنتج
| الكلمة الرئيسية | أدى ضوء نقطة بكسل | كمية ضوء LED | 6 المصابيح |
|---|---|---|---|
| نوع الصمام | ابيستار SMD3535 بقيادة نقطة الضوء | نوع خفيف | قاد |
| القوة المقدرة | 1.2 واط | ثقب لكمة | 40 ملم |
| نوع العنصر | أضواء نقطة | التجويف | 63 لومن |
| درجة IP | IP67 | عمر | 30،000 ساعة |
| انبعاث اللون | ص / ز / ب |
منتوج وصف
36V IP67 Energy LED Point Light
Designed for long lasting performance in residential and commercial projects
Product Specifications
| Model | XH-K4006M36-A1b |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Control System | Single |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 160° |
| Power Dissipation | 1.2W |
| Lamp Body Material | PC |
| Working Voltage | DC36V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient Temperature | -20°~60° |
| Size | 40mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | R/G/B |
| Protection | IP67 |
| IC Code | SINGLE |
| OEM/ODM | Welcome |
Our Advantages
- More than 20 years of industry experience
- Over 100 long-term foreign customers with 3+ years of cooperation
- Small MOQ to facilitate step-by-step partnership development
- 3-year warranty with prompt replacement of defective products
- Direct problem-solving support for customers
Our Services
- 24-hour response time
- Fluent English communication for all inquiries
- OEM & ODM services available
- Distributorship opportunities for unique designs and current models
- Protection of sales areas, design ideas, and private information
- Lifelong warranty support
- Fast delivery: stock available for standard products, samples shipped immediately, bulk orders within 7 working days, OEM/ODM within 15 working days
Product Gallery
Frequently Asked Questions
How long is the warranty period?
3 Years
Do you support OEM & ODM?
Yes, with more than 18 years of experience
Can you print our company label and stick it to the product for me?
Yes
How long is the delivery time?
For sample orders, we can send out the products as soon as we get the payment; For big orders, usually within 7 working days; OEM and ODM orders within 15 working days.
المنتجات الموصى بها

