جميع المنتجات
-
دانيالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونيI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شاليقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ... -
شاتيقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ...
40mm DC24V RGB LED Point Light suitable for integration with remote lighting management
تفاصيل المنتج
| مصدر الضوء | قاد | إصدار الشهادات | CE FCC EPR ROHS |
|---|---|---|---|
| جهد الإدخال (فولت) | تيار مستمر 24 فولت | مادة جسم المصباح | جهاز كمبيوتر |
| انبعاث اللون | RGB | عمر العمل (ساعة) | 30000هـ |
| قوة المصباح | 1.5 واط | درجة حرارة العمل (°C) | -20-60 |
| مصباح التدفق الضوئي (lm) | 35 مليمتر | طلب | زخرفة |
| اسم المنتج | مصدر ضوء نقطة LED |
منتوج وصف
40mm DC24V RGB LED Point Light
Professional 40mm DC24V RGB LED point light designed for seamless integration with remote lighting management systems.
Product Specifications
| Item | Led Smart Pixel |
|---|---|
| Model | XH-K4006P24(RGB)-A1b |
| Storage Temperature | -20℃ - 60℃ |
| Operating Temperature | -20℃ - 60℃ |
| Viewing Angle | 120° |
| Power | 1.5W |
| Working Voltage | DC24V |
| Chip Source | SMD3535 |
| Body Material | PC |
| Size | 40mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Color | Changeable |
| Protection | IP67 |
Company Advantages
- OEM & ODM services available
- 18+ years of specialized experience in waterproof LED drivers
- 50+ long-term international customers with 3+ years of cooperation
- Small MOQ to facilitate gradual business development
- 3-year warranty with prompt replacement of defective products
- Fast delivery: samples shipped immediately, bulk orders within 7 working days, OEM/ODM within 15 working days
- Direct customer problem-solving approach
Product Gallery
Frequently Asked Questions
How long is the warranty period?
3 Years
Do you support OEM & ODM?
Yes, with more than 18 years of experience
Can you print our company label and stick it to the product?
Yes
How long is the delivery time?
For sample orders: shipped immediately after payment
For bulk orders: within 7 working days
For OEM and ODM orders: within 15 working days
For bulk orders: within 7 working days
For OEM and ODM orders: within 15 working days
المنتجات الموصى بها

