جميع المنتجات
-
دانيالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونيI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شاليقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ... -
شاتيقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ...
DC36V 40MM IP67 LED Point Light lighting solution for commercial applications
تفاصيل المنتج
| مصدر الضوء | قاد | إصدار الشهادات | CE FCC EPR ROHS |
|---|---|---|---|
| جهد الإدخال (فولت) | DC36V | مادة جسم المصباح | جهاز كمبيوتر |
| انبعاث اللون | RGB | عمر العمل (ساعة) | 30000هـ |
| قوة المصباح | 1.5 واط | درجة حرارة العمل (°C) | -20-60 |
| مصباح التدفق الضوئي (lm) | 35 مليمتر | طلب | زخرفة |
| اسم المنتج | مصدر ضوء نقطة LED |
منتوج وصف
DC36V 40MM IP67 LED Point Light
Product Specifications
| Item | Led Smart Pixel |
|---|---|
| Model | XH-K4006P36(RGB)-A1b |
| Storage Temperature | -20℃-60℃ |
| Operating Temperature | -20℃-60℃ |
| Viewing Angle | 120° |
| Power | 1.5W |
| Working Voltage | DC36V |
| Chip Source | SMD3535 |
| Body Material | PC |
| Size | 40mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Color | Changeable |
| Protection | IP67 |
Company Advantages
- OEM & ODM services available
- More than 18 years of experience, specialized in waterproof LED drivers
- Over 50 foreign customers with 3+ years of continuous cooperation
- Small MOQ, enabling step-by-step partnership development
- 3-year warranty with immediate replacement of defective products
- Fast delivery: stock available for samples and standard orders (7 working days), OEM/ODM orders within 15 working days
- Direct problem-solving support for customers
Product Gallery
Frequently Asked Questions
How long is the warranty period?
3 Years
Do you support OEM & ODM?
Yes, with more than 18 years of experience
Can you print our company label and stick it to the product?
Yes
How long is the delivery time?
For sample orders, we ship immediately after payment confirmation. For standard orders, delivery within 7 working days. For OEM and ODM orders, within 15 working days.
المنتجات الموصى بها

