-
دانيالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونيI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شاليقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ... -
شاتيقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ...
30mm Pc Ip67 Heavy Rain Proof LED Point Lights Outdoor Street Contour Lighting For Year Round Festive Atmosphere
| القوة الكهربائية | 1 واط | نوع الصمام | SMD 5050 |
|---|---|---|---|
| الاستخدام | مبنى خارجي وداخلي | يتحكم | DMX512 |
| تصنيف IP | IP67 | طريقة العرض | RGB |
| حياة | 30000هـ | غرض | خطاب علامة الإعلان |
| التجويف | 30lm | عكس الضوء | نعم |
| إبراز | 30mm IP67 waterproof LED point light,outdoor street contour LED lighting,festive atmosphere heavy rain proof lights |
||
| Item | LED point light |
|---|---|
| Model Name | XH-Z3003P12 rgbw |
| Size | 30mm |
| Power | 1W |
| Work Voltage | DC12V |
| Color | RGBW |
| Operating Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Wire Rod | Waterproof |
| Warranty | 3 Years |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 120° |
| Body Material | PC |
| OEM/ODM | Welcome |
| Lifespan | 30000h |
-
We are a professional LED manufacturer with over 20 years of industry experience.
A total of 100+ overseas clients have established long stable cooperation with our factory.
Reasonable and flexible MOQ policy enables your business development with lower risk.
All goods are backed by a 3-year warranty, along with rapid replacement for any defective goods.
Our dedicated after-sales staff provides instant and effective solutions for all your concerns.
We respond to all inquiries within 24 hours and guarantee fluent English communication. Enjoy flexible OEM/ODM services, distribution partnerships for classic or exclusive designs, and full protection of your sales area, design rights, and privacy. Backed by a lifetime warranty. Quick delivery: 7 days for samples/standard orders, 15 days for OEM/ODM orders.
First, kindly share your detailed requirements and intended application scenarios.
Next, we will provide you with an accurate quotation based on your needs or our professional recommendations.
Then, you confirm the sample quality and make a deposit to proceed with bulk order.
Finally, we will arrange mass production accordingly.
![]()
![]()
![]()

