-
دانيالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونيI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شاليقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ... -
شاتيقبل أن تشتري زوجًا من أحذية الرأس المربعة المماثلة ، كان مظهر الشتاء مرتفعًا جدًا ، لأنه من الجيد جدًا أن تتطابق ، والآن أصبحت مهترئة ، وشراء الأحذية سوف تتطور إلى مثل هذا النمط ، وهذا ...
IP67 Rated LED Point Light System 50mm Pc Weatherproof Street Decoration For Christmas New Year And Night Art Displays
| القوة الكهربائية | 1.2 واط | نوع الصمام | SMD5050 |
|---|---|---|---|
| درجة حرارة التدوير | -20 درجة مئوية إلى 60 درجة مئوية | لون | ص / ز / ب |
| مواد شل | جهاز كمبيوتر | الاستخدام | مبنى خارجي وداخلي |
| يتحكم | DMX512 | تصنيف IP | IP67 |
| إبراز | IP67 rated LED point light,weatherproof street decoration LED light,50mm PC LED point light |
||
| Item | LED point light |
|---|---|
| Model Name | XH-Z5006 |
| Size | 50mm |
| Power | 1.2W |
| Work Voltage | DC12V |
| Color | R/G/B |
| Operating Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Wire Rod | Waterproof |
| Warranty | 3 Years |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 120° |
| Body Material | PC |
| OEM/ODM | Welcome |
| Lifespan | 30000h |
-
With over 20 years of experience, we are a professional LED manufacturer trusted by 100+ overseas clients for long-term stable cooperation. Our flexible MOQ policy reduces your business risk, while a 3-year warranty and rapid replacement guarantee product reliability. A dedicated after-sales team is always ready to provide fast, effective solutions.
We guarantee a response to all inquiries within 24 hours and fluent English communication. Our services include flexible OEM/ODM manufacturing, distribution partnerships for both classic and original designs, and complete protection of your sales region, intellectual property, and private information. A lifetime warranty is provided. Delivery timelines: 7 days for samples and standard orders, 15 days for OEM/ODM orders.
First, kindly share your detailed requirements and intended application scenarios.
Next, we will provide you with an accurate quotation based on your needs or our professional recommendations.
Then, you confirm the sample quality and make a deposit to proceed with bulk order.
Finally, we will arrange mass production accordingly.
![]()
![]()
![]()

